Pielęgnacja twarzy w wieku 40 plus

Kobiety powyżej 40 lat powinny być przy nadzwyczajnej pielęgnacji skóry. Regularne czyszczenie i złuszczanie, anty starzenie kremy i zwiększenie uwodnienia są zaledwie ułamek tego, czego potrzebują. Dojrzała skóra potrzebuje specjalnych procedur i jakości kosmetyki, które kobiety w tym wieku często pomijane.

Regularne Oczyszczanie

maseczka z jogurtu

Regularne oczyszczanie pomaga we wzmacnianiu procesu odnowy skóry. To co warto stosować to peeling do twarzy, nawet jeśli nie należy używać bardzo ścierne produktami, co najmniej dwa razy w tygodniu. Połączyć złuszczanie z dni, kiedy postanowił zrobić maskę na twarzy. Aby zwiększyć efekt maski. Maseczki odpowiednie są  do każdego wieku.Można je robić z gliny, jogurtu i białka. Można również użyć gotowych produktów w połączeniu.

Masaż Twarzy

Masaż twarzy, tonację i odżywienia skóry co tydzień pomaga spowolnić jej starzenie. Charakterystyczną cechą masaż twarzy jest to, że zwiększa przepływ krwi do twarzy. To lepiej zrobić, mając wcześniej olejek arganowy lub innego rodzaju odżywczy olejek.

Codziennie odżywczy krem  na dzień

Dzienny krem ten wiek jest obowiązkowe. Przywraca niedobór potrzebnych substancji na skórze. Ten aktywny krem dla skóry dojrzałej  i odnawia skórę, zmniejsza zmarszczki i stymuluje metabolizm komórkowy.

Krem na noc

Można używać żadnych bardziej tłuste kremy jak. Nadaje się wszystkie serie zawierające enzym Q10, Nagietek, odżywcze oleje i inne.

Regenerujące serum

Jak życiodajne sok do skóry można użyć serum. Zawierają one w postaci stężonej najbardziej niezbędne dla skóry dobry wygląd. Jedyną słabością tych produktów jest wysoka cena, ale jakość jest tego warta.

Niektóre z tych produktów zawierają izoflawony. Są wtórne roślin substancji fitohormony, które aktywować estrogenów i progesteronu w organizmie i funkcję ochronną, zmniejszenie objawów menopauzy. To sprawia, że surowice te odpowiednie dla kobiet z skóry dojrzałej. Doskonałe serum do skorygowania oznaki starzenia się jest płyn przeciwko zmarszczki JEAN D’ARCEL, zawierające te fitohormony. Nadaje się dla skóry z tendencją do przetłuszczania, jak tam jest efekt matujący.

skora-na-szyiZwrócić większą uwagę na szyi i wokół oczu. Są pierwsze miejsca możesz zarejestrować starzenia się. Oczyścić je, je pielęgnować i dbać o nich ze szczególną ostrożnością.

Dodatki do żywności

Stan skóry nie tylko zależy od jakości i ilości kosmetyków, ale również ogólny stan zdrowia i odżywiania organizmu.

Anty-aging pomocy różnych suplementów, które zapewniają przeciwutleniacz ochrony i skóry pokarm z substancjami odżywczymi. witaminyWskazane jest, aby przyjmować suplementy diety zawierające witaminy A, C, E (stosowane w zapobieganiu miażdżycy i chorób układu krążenia i spowalnia starzenie się skóry), ekstrakt z pestek winogron (ma działanie antyoksydacyjne, stymulują syntezę kolagenu, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i poprawia mikrokrążenie skórne), kwasy tłuszczowe (omega-6 i omega-3 – poprawia stan skóry normalizacji równowagi wodnej i mają działanie immunomodulujące).

Szczególnie potrzebne do tego wieku z żywności będzie picie jogurtu, jedzenie owoców, warzyw, soczewicy i ryb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *